Hollanda Uyum Sınavı

Sınava en iyi şekilde hazırlık, 2006-2011 yılları arasındaki deneyiminizden de faydalanarak kursiyerleri sınava hazırlıyoruz ve %95 oranında başarı sağlıyoruz.

Sınava giriş kaydı, sınav öncesi ve sonrası gerekli evrakların takibi ve hazırlanması. Daha önceki deneyimimizden de edindiğimiz tecrübe, sınavı geçmek kadar, gerekli evrakların da eksiksiz olarak hazırlanmasıdır. En ufak bir evrak eksikliği sınavı geçseniz bile vizenizin reddine ve zaman kaybına neden olacaktır. Biz Hollanda’dan istek yapacak partnerin alması gereken maaş miktarından hazırlaması gereken evraklara, Türkiye’den gidecek partnerin hazırlaması gereken evraklara kadar her şeyi eksiksiz hazırlamanıza yardımcı oluyoruz, biliyoruz ki bir an önce kavuşmanız gerekli ve zaman bir daha geri döndürülemeyecek kadar imkansız ve değerlidir.

Sınav tarihini sizin sınava hazırlanacağınız en kısa zamanda alıp zaman kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz.

İstanbul’da Kalacak yeri olmayan kursiyerlerimize ücreti kendisi tarafınızdan ödenmek kaydı ile anlaşmalı olduğumuz otel ve pansiyonlarda daha ucuza konaklama yapabilmeniz için yer temini yapıyoruz, biliyoruz ki İstanbul gibi bir metropol pahalı ve masraflıdır.

Hollanda’da ki maaşınız istek yapmaya yetersiz ise ekstra iş gösterip maaşınızı tamamlamaya yardımcı oluyoruz (Bu hizmetimiz size bodro verecek Hollanda’daki firmanın masraflarının karşılanması dahilinde yapılmaktadır.).

Vizesi çıkan kursiyerimize vizesini alması için gerekli evrakların hazırlanması ve konsolosluktan vize için randevu almasına yardım ediyoruz.

second 1

Sınava girip de başarı sağlayamayan kursiyerimizle bire bir özel eğitim yapıp hiç bir ekstra ücret talep etmeden tekrar hazırlıyoruz.

Hollanda Uyum Sınavında geçmiş yıllarında verdiği deneyim ve basarimizdaki haklı gururla bu sınav sistemi ve döneminde de sizi en iyi şekilde hazırlayıp, size sevdiğinize kavuşturuyoruz.

Bire bir özel eğitim veya online eğitim için lütfen bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİME GEÇ