Hollanda Aile Birleşim Sınavı

Bilindiği üzere Hollanda hükümetinin daha önce de 2006-2011 yılları arasında da yürürlüğe koyduğu, Hollanda’da yaşayan biriyle evli (yada beraber yaşama- samenwonen-) olup da Hollanda’ya partnerinin yanına yerleşmek amacıyla alınması gereken aile birleşim vizesi için zorunlu Hollanda aile birleşim sinavi yada diğer adıyla Hollanda Uyum Sınavı (mvv) Avrupa Adalet Divanın’da açılan davalar sonucu Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Avrupa Birliği ülkeleri arasında yapılan ANKARA antlaşması gereğince 2011 yılında iptal edilmişti. Fakat 2011 yılından itibaren Hollanda’da aile birleşimi yapanların Hollanda’ya uyum sağlayamadığı Hollandaca dilini önemsemeyip, öğrenmediği gerekçe gösterilerek 01.01.2021 tarihinden itibaren tekrar Hollanda aile birleşim sinavi diğer adıyla uyum sınavı zorunluluğu getirildiği pandemi nedeniyle 1 yıl ertelenerek 01.01.2022 tarihinde resmi olarak yürürlüğe gireceği duyurulmuştur.

Tecrübeliyiz
Biz 2006-2011 yılları arasında binden fazla öğrenciyi hollanda aile birleşim sinavi diğer adıyla hollanda uyum sınavına hazırladık ve hepsinde de sınavda başarı yakaladık. Şimdi yine o zamanın vermiş olduğu haklı gurur ve deneyimle Hollanda Uyum Sınavı’na hazırlık hizmeti veriyoruz.
Hollanda aile birleşim sinavi 3 bölümden oluşan bir sınavdır. Hollanda aile birleşim sınavında hangi bölümden başarısız olursanız tekrar o bölümden sınava girerek, Hollanda aile birlesim sınavını her bölümü kazanmış olmanız gerekiyor.